Meggyes-cseresznyés pite

Vége az eperszezonnak, és már itt is van a meggy. Piacon még inkább a cseresznye kapható, de Férjem Nagypapájánál a meggy mindig hamarabb érik a balatoni kertben, így nálunk tényleg az epret egyből ez a gyümölcs követi. 5 kilóból lekvárt főztünk, sokat le is fagyasztottunk, szörpöt is készítettem, de elkészült ez a pite is, amit minden évben megsütök ilyenkor.
Idén gondoltam piteformában sütöm a tepsi helyett és mivel a gyerekek sajnos még előszeretettel válogatják ki a gyümölcsöt a sütiből, nem akartam, hogy lecsússzon az aljára a meggy, így a tojásfehérjét nem vertem fel külön, ahogyan az eredeti recept írta. Ha lágyabb tésztát szeretnétek, akkor mindenképpen tegyetek így, mert az enyém masszívabb lett, de nekem pont ez volt a célom, reggelire, uzsonnára, ebéd utáni nasiként is megállta a helyét.
Hozzávalók:
75 dkg cseresznye és meggy vegyesen (de lehet külön is, én most csak meggyet használtam)
15 dkg margarin
20 dkg cukor (fele lehet porcukor is)
1 vaníliás cukor
1 bio citrom reszelt héja
1 csipet só
6 tojás
45 dkg liszt
120 ml tej
1 sütőpor
Elkészítési idő: 1,5 óra
Sütési hőfok: 180°
A gyümölcsöt megmosom, letisztítom és kimagozom. A sütőt előmelegítem, a piteformát kibélelem sütőpapírral. A puha margarint habosra verem a cukorral, a vaníliás cukorral, a reszelt citromhéjjal és a sóval. Egyenként hozzáadom a tojásokat, majd szép lassan csurgatva a tejet, hogy ne csapjon ki az edényből, majd a sütőporral elkevert lisztet is evőkanalanként a tésztába keverem.
A masszát belesimítom a formába, egyenletesen elszórom rajta a gyümölcsöt és 45-50 percig sütöm, majd tűpróbával ellenőrzöm, hogy kellően átsült e közepe is, és teljesen hagyom a formában kihűlni.
 
Tipp: Amennyiben lágyabb tésztát szeretnétek, válasszátok szét a tojásokat, a sárgáját adagoljátok egyesével a kihabosított margarinhoz, amihez csak a cukor felét adjátok. A fehérjéket verjétek fel külön kemény habbá, ehhez jöjjön a cukor másik fele, és a végén a liszttel váltakozva adjátok a tésztához. Ebben az esetben a meggy le fog süllyedni, és a szeletekben mindenhol meg fogjátok találni.

További receptek:

Bodzazselé

Az idei befőzési szezon elindult nálunk és alig várom a folytatást. Azt hiszem a bodza szezont teljesen kimaxoltam: készült Anyukám féle bodzás üdítő, idén először

Juhtúrós puliszka

#36 Félig erdélyi szülők és nagyszülők gyermekeként nálunk a puliszka olyan alap, egyszerű étel, mint másoknál a tejbegríz. Nagymamám készített sokat, majd Anyu is átvette,

Villámgyors gyömbéres keksz

Ez az a keksz, amit idén már négyszer elkészítettünk, mert ha a gyerekeknek este 6-kor jut eszükbe, hogy szeretnének sütni valamit, erre akkor is van

Parmezános levélkeksz

Ha kekszet kínálunk valakinek, általában édes verzió az, ami eszünkbe jut, pedig szuper jó sós kekszek is léteznek, és a még jobb hír, hogy meg